Z DŮVODU NADCHÁZEJÍCÍ ODSTÁVKY ESHOPU V MĚSÍCI DUBNU, MUSELO BÝT DOČASNĚ PŘERUŠENO VYTVÁŘENÍ NOVÝCH PŘEDOBJEDNÁVEK. DO 2.4.2018 VŠAK MŮŽETE DÁLE BEZ OBAV OBJEDNÁVAT Z ROZŠÍŘENÝCH SKLADOVÝCH ZÁSOB. Děkuji za pochopení

O mně

KDO JSEM?

 

 

Ahoj, jmenuji se Simona, je mi 27 let a fitness se věnuji 4 roky. Motivací začít cvičit, pro mě tehdy byla potřeba cítit se lépe a zlepšit svůj zevnějšek.

 

 

JÁ CHCI MOTIVOVAT VÁS, KTEŘÍ POTŘEBUJETE ZMĚNU A VY TAK SVÝM ZÁJMEM MOTIVUJETE MĚ, TU KTERÁ SE CHCE POŘÁD ZLEPŠOVAT A S TÍM CO DĚLÁ, NEPŘESTÁVAT.

 

Moje první tréninky začínaly s jednotlivými cvičebními programy, které pro mě sloužily jako inspirace k osvojení si řady cviků. Ty jsem pak postupně využívala k sestavení svého tréninku. Po čase, kdy jsem toužila více rozšířit své obzory, jsem se rozhodla pro fitness kurz a udělala si trenérskou licenci.

 

Setkávám se často s otázkami, zda cvičím pouze doma nebo navštěvuji posilovnu. Od samého začátku jsem cvičila jen doma se svojí vlastní váhou. A ani teď tomu není jinak, jen postupem času, co se mi začala rozšiřovat cvičební výbava, jsem do tréninku zařadila i nějaká závaží.

 

Cítit se dobře a vypadat lépe, jen proto, že dělám něco, co mě baví. Tento pocit se mi líbil natolik, že jsem se cvičením neuměla přestat. Fitness a zdravý životní styl se tak stalo mojí závislostí a já se konečně našla v něčem, co mě baví a naplňuje.

 
 
 
//Corux.cz - zmena zobrazeni produktu v mrizce