BESTIES Kolagen Beauty drink

Kód: 435
Akce Novinka Tip
989 Kč –50 %
photo output
989 Kč –50 % 494 Kč
Skladem (>5 ks)

EXPIRACE do konce srpna 2024

Zdravé tělo a krásný vzhled? To vše Vám může přinést naše originální receptura, která byla navržena tak, aby kombinací učinných látek dopomohla k pevnější a hladší pleti s méně vráskami, měla pozitivní vliv na růst nehtů a vlasů a pomohla zmírnit celulitidu. 

V neposlední řadě, svým složením, také pomáhá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci krévních cév, kostí a chrupavek a taktéž spalovat nadbytečný tuk a budovat čistou svalovou hmotu. Mimo jiné má také pozitivní vliv na ochranu buněk před oxidativním stresem a snížuje únavu a vyčerpání. 

Svěží příchuť pomeranče.

Balení: 240g = 30 dávek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaké složky najdete v našem kolagenu?

VERISOL® rybí kolagen - VERISOL® je určen pro péči o pleť zejména v oblasti obličeje. Jeho konzumací se může docílit znatelně pevnější a hladší pleti s méně vráskami. Pozitivní účinek přípravku VERISOL® se projevuje také ve zlepšené struktuře povrchu kůže, redukci celulitidy a rychlejším růstu nehtů s údajně menším třepením.

Potvrzeno studiemi:

  • Zvýšení kolagenu v kůži o 65%
  • Zvýšení elasticity kůže o 10%
  • Snížení periorbitálních vrásek o 32%
  • Zvýšení množství elastinu v kůži o 18%

https://dietplan.cz/frontend/img/verisol_collagen.pdf , https://dietplan.cz/frontend/img/bioactive_collagen_peptides.pdf

BODYBALANCE® hovězí kolagen - BODYBALANCE®  je důležitý pro všechny druhy tkání, od kostí, přes šlachy, svaly, až po kůži. Má pozitivní účinky na dvě hlavní složky lidského těla a to na svalovou a tukovou hmotu. Čistá tělesná hmota zahrnuje především svalovou hmotu, ale také kostní hmotu, pojivou tkáň a tělesnou vodu. BODYBALANCE® je účinnou složkou pro tonizaci těla u lidí v mladém a středním věku a proti ztrátě svalové hmoty při stárnutí. Díky svým různým technologickým vlastnostem je ideálním kolagenem pro zlepšení složení těla a zvýšení účinku cvičení.

BODYBALANCE® je tedy zaměřený na oblast aktivního životního stylu, spalování nadbytečného tuku a budování čisté svalové hmoty.

Účinnost kolagenu BODYBALANCE® potvrzují zkušenosti zákazníků i odborné studie: https://www.gelita.com/BODYBALANCE_kolagen

Výrobcem kolagenů VERISOL® a BODYBALANCE®  je německá, renomovaná společnost Gelita AG.

L-Glutamin (100% přirodní mikrobiální fermentace) - Glutamin je nejvíce zastoupenou aminokyselinou v kosterním svalstvu. Tvoří až 60% z podílu všech aminokyselin a díky tomu je také nejvíce potřebná, neboť se podílí na výstavbě nové tkáně, udržení svalové hmoty a její regeneraci. Glutamin je základní stavební aminokyselinou pro střevní bariéru, která nás chrání před prosakováním toxinů ze střeva do organismu.

Kyselina hyaluronová - Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. S věkem se snižuje produkce kyseliny hyaluronové v těle kvůli různým faktorům. Její přirozený úbytek v organismu, se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky a ztrátou pružnosti pleti. 

Acerola (vitamín C) - Acerola je český název pro malpígii (Malpighia), rostlinu která pochází z tropických a subtropických oblastí Střední a Jižní Ameriky nebo Karibiku. Právě místům svého výskytu vděčí za označení jako tropická, barbadoská nebo karibská třešeň. A proč třešeň? Protože plody z aceroly jsou právě třešni velmi podobné. Acerola je velmi bohatá na vitamín C-150x více v porovnání s třešní a třeba 30x více, než v případě pomeranče. Vitamín C je klíčový pro funkci imunitního systému, ochranu před oxidativním stresem, energetický metabolismus a v neposlední řadě je důležitý i pro sysntézu kolagenu v těle. Lidské tělo jej nedokáže syntetizovat a je tedy závislé na jeho příjmu z potravin.

Zinek - Zinek podporuje imunitní systém, přispívá k normální plodnosti a reprodukci a je nezbytný pro dobrý zrak. 

Beta-karoten (Vitamín A) - Beta karoten je významný karotenoid, který je zároveň prekurzorem vitamínu A (retinolu) a nejdůležitějším z provitamínů A. Vitamín A v lidské těle přispívá k udržení dobrého zraku, působí na kvalitu pleti a podporuje odolnost imunitního systému. Užívání velkých dávek vitamínu A může být toxické, ale vaše tělo přemění z beta-karotenu jen tolik vitamínu A, kolik potřebuje. To znamená, že beta-karoten je považován za bezpečný zdroj vitamínu A.

Selen - Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normální činnosti štítné žlázy. Napomáhá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, podporuje normální funkci imunitního systému.

Biotin - Vitamín H, biotin či vitamín B7 je životně důležitý vitamín, který má v těle řadu funkcí.  Zasahuje do metabolismu cukrů, tuků i aminokyselin. Je důležitý pro vznik energie v těle. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normálnímu stavu sliznic, vlasů a pokožky.

 

1 dávka 8g, obsahuje:

BODYBALANCE (hovězí kolagenní peptidy) 3000mg, VERISOL (rybí kolagenní peptidy) 3000mg, Fermentovaný L-glutamin 1000mg, Kyselina hyaluronová 100mg, Vitamín C (přírodní z aceroly) 80mg, Zinek (citrát) 5mg, Vitamín A (přírodní beta-karoten) 800mcg, Selen 55mcg, Biotin 50mcg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: