TRME MyGOAL

Kód: 508
Akce Novinka Tip
1 774 Kč
Skladem (4 ks)

Doplněk stravy, který přispívá k redukci hmotnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TRME MyGOAL si zamilujete ho pro jeho skvělé složení, které obsahuje glukomannan – vláknina pocházející z kořene rostliny konjac, která roste v teplých a tropických oblastech Asie. Má skvělou schopnost absorbovat vodu a v minulosti se v asijských kulturách používal jako tradiční potravina. V kombinaci s redukční dietou glukomannan přispívá k redukci hmotnosti. 

Při hubnutí byste neměli zapomínat ani na příjem vitamínů. Vitamíny a minerály patří mezi důležité živiny a ve složení TRME MyGoal nechybí: 
• vitamín C, vitamín B6 a vitamín B12, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
• vitamín B6 a vitamín B12, které se podílejí na normálním metabolismu homocysteinu. Homocystein je mimo jiné ukazatelem kardiovaskulárního zdraví.
• vitamín B6, který přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. To znamená, že vitamín B6 potřebujeme ke zpracování a tvorbě bílkovin a sacharidů. 

JAK DOPLNĚK UŽÍVAT:
Nasypte obsah jednoho sáčku do velké sklenice vody (alespoň 250 ml) a rozmíchejte. Užívejte 3krát denně, vždy 15–20 minut před jídlem. Míchejte, dokud se prášek zcela nerozpustí v tekutině, a ihned vypijte, než směs příliš zhoustne.

DOPLŃUJÍCÍ INFORMACE:
Jak mi glukomannan pomůže redukovat hmotnost?
Glukomannan je vláknina se schopností absorbovat vodu, což znamená, že po smíchání s tekutinou vytváří v žaludku viskózní gelovitou hmotu, která vyplní žaludek a vyvolá pocit sytosti. Glukomannan přispívá k úbytku hmotnosti, pokud se užívá v kombinaci s redukční dietou.
©2023 NSE Products, Inc.


Jak spálit tělesný tuk bez úbytku svalů?
Glukomannan v doplňku TRME MyGoal vám sice pomůže zhubnout, ale nezaměřuje se na konkrétní oblast vašeho těla, nýbrž na váhu obecně. Pokud chcete spálit tělesný tuk bez úbytku svalů, měli byste se stravovat zdravě a pravidelně cvičit. Doplňky stravy, jako je TRME MyGoal, v kombinaci se zdravým životním stylem vám mohou pomoci vašeho cíle v hubnutí dosáhnout. Mějte prosím na paměti, že svalová hmota je těžší než tuk, takže pokud přiberete na váze, nemusíte to nutně znamenat, že jste zvolili nezdravý přístup.


Proč je při užívání řady ageLOC TRME důležitá zdravá strav a pohyb?
Žádné zázračné hubnoucí tabletky neexistují. Pokud chcete dosáhnout příznivých výsledků, musíte TRME MyGoal a další doplňky TRME kombinovat se zdravými a udržitelnými návyky, včetně pravidelného cvičení. TRME MyGoal obsahuje glukomannan, který vám při zavádění těchto důležitých změn pomůže, abyste svých cílů v hubnutí dosáhli snáze. Pokud potřebujete inspiraci, můžete nahlédnout do naší brožury k rovnováze v těle.
Jak mi mohou TRME MyGoal a TRME RealMe pomoci na cestě za rovnováhou v těle?
Zatímco glukomannan v doplňku TRME MyGoal přispěje k úbytku hmotnosti, kurkuma v doplňku TRME RealMe pomůže zabránit hromadění tuků a usnadní jejich odbourávání játry, čímž podpoří správnou funkci jater2. Játra hrají důležitou roli v různých metabolických procesech, včetně metabolismu sacharidů a lipidů. TRME MyGoal a TRME RealMe představují skvělou dvojici doplňků, která vám pomůže na cestě k dosažení rovnováhy v těle.


Mohu TRME MyGoal přimíchat do nápojů nebo jídla?
TRME MyGoal lze přimíchat do jakéhokoli studeného nápoje nebo jídla, pokud obsahuje alespoň 250 ml studené tekutiny. TRME MyGoal nedoporučujeme přimíchávat do horkého nápoje, protože by došlo k urychlení houstnutí. Pokud tedy použijete studenou vodu, můžete si TRME MyGoal přimíchat do čaje TRthriv Focus (1,8 g na porci). V případě přimíchání do jídla, např. do jogurtu, vypijte po konzumaci velkou sklenici vody. Vzhledem k tomu, že TRME MyGoal nemá žádnou příchuť, neváhejte jej do svého jídla či nápoje přimíchat!


Proč TRME MyGoal obsahuje vitamín C, vitamín B6 a vitamín B12?
Jedním ze základních pravidel je omezit příjem kalorií a zároveň konzumovat vyvážené porce zdravých jídel. Vitamíny C, B6 a B12 jsou důležité vitamíny, které by měly být získávány výživou. Tyto vitamíny, které TRME MyGoal obsahuje, přispívají k energetickému metabolismu, přičemž vitamín B6 pomáhá zajistit normální metabolismus bílkovin a sacharidů.
Mohu TRME MyGoal užívat s jinými produkty značky Pharmanex, které obsahují vitamíny a minerály, například LifePak+?
Ano, TRME MyGoal můžete užívat společně s tabletami LifePak+ po celou dobu své cesty k rovnováze v těle. LifePak+ cílí na různé funkce vašeho těla, abyste se každý den cítili co možná nejlépe, zatímco TRME MyGoal obsahuje glukomannan, který přispívá k úbytku hmotnosti, a komplex vitamínů (vitamín C, vitamín B6 a vitamín B12), aby vašemu tělu nechyběly klíčové mikroživiny.


Je TRME MyGoal vhodný pro vegetariány nebo vegany?
Ano, doplňky stravy TRME jsou certifikovány společností V-Label GmbH jako veganské.
Je TRME MyGoal bezlepkový?
Ano. Podle zákonných norem pro tvrzení mohou být výrobky s obsahem lepku nižším než 20 ppm označovány jako bezlepkové.
2. Vyhodnocení zdravotního tvrzení ještě probíhá – Extrakt z oddenku rostliny Curcuma longa pro RealMe.
Tento dokument je určen pouze pro použití zaměstnanci Nu Skin a nezávislými osobami Brand Affiliate registrovanými v Evropě a Jižní Afric

SLOŽENÍ: Glukomannan (extrakt z kořenu Amorphophallus konjac K. Koch) (3 g/3 sáčky), L-askorbát sodný, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, protispékavá látka: oxid křemičitý, emulgátor: slunečnicový lecitin, pyridoxin–hydrochlorid, kyanokobalamin, Vitamín C (36 mg) Vitamín B6 (0,63 mg), Vitamín B12

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: